Facebook Pixel

Darmowa dostawa powyżej 400 zł!

Kask FOX Proframe RS czarny

Dodaj do listy życzeń
Elementy produktów grupowanych
Nazwa produktu
Brak opcji dla tego produktu.

Notify me when this product is available:

Brak w magazynie
Kod produktu
29862_001

Bezpieczne szybkie płatności

FOX Proframe RS najbardziej zaawansowany kask full face. Jest jeszcze bardziej przewiewny od poprzednika. System BOA® zapewnia najlepsze w swojej klasie dopasowanie i bezpieczeństwo, a regulowany daszek umożliwia zamontowanie kamery czy odłożenie gogli. Kask Fox Proframe RS ma nowy bardziej racingowy design.

    Kask FOX Proframe Pro RS cechuje wysoka oddychalność dobrze znanego modelu Proframe i przenosi go na wyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności. Wyposażony w całkowicie nowy system ochrony Mips® Integra Split, który łączy piankę o podwójnej gęstości – do uderzeń z dużą i małą prędkością – oraz warstwę o niskim współczynniku tarcia między dwiema warstwami, zaprojektowaną w celu zmniejszenia sił obrotowych podczas zderzenia, które w przeciwnym razie byłyby przenoszone na mózg.

   Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby rowerzystów all-mountain i zawodników enduro, zwiększona wentylacja i zmniejszony kontakt z powierzchnią kasku zapewniają chłód podczas długich przejażdżek i podjazdów, podczas gdy wyściółka Ionic+ i antybakteryjna oraz wielowymiarowe poduszki policzkowe zapewniają optymalny komfort i dopasowanie. Zaktualizowany system dopasowania BOA® oferuje mikroregulację, zapewniając najlepsze w swojej klasie dopasowanie i bezpieczeństwo. Pasek podbródkowy wykorzystuje system zapięcia magnetycznego Fidlock® do łatwego otwierania i zamykania, nawet w rękawiczkach.

    3-pozycyjny, regulowany daszek ze śrubą blokującą jest kompatybilny z goglami. Ci, którzy chcą uchwycić każdy słodki bieg, docenią zdejmowane mocowanie GoPro pod osłoną przeciwsłoneczną w kasku rowerowym Fox Proframe RS.


Bezpieczeństwo:

  • System dopasowania BOA® zapewniający najlepsze w swojej klasie dopasowanie i bezpieczeństwo
  • System ochrony przed uderzeniami MIPS™ Integra łączy wkładkę EPP z EPS
  • i ma na celu zmniejszenie sił obrotowych podczas zderzenia
  • Zamknięcie magnetyczne Fidlock®
  • Zwiększona wentylacja i zmniejszony obszar kontaktu powierzchni poprawiają chłodzenie
  • antybakteryjna wyściółka Ionic+ i poduszeczki policzkowe dla optymalnego dopasowania
  • 3-pozycyjny regulowany daszek kompatybilny z goglami
  • Zdejmowane mocowanie GoPro pod daszkiem w zestawie

Model występuje w trzech rozmiarach

S – 51-55 cm  , M – 55-59 cm  , L – 59-63 cm 


Pokrętło BOA® posiada 52 mikroregulacje.  Działanie: kręcenie przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby poluzować, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zacisnąć – system pozwala na precyzyjne dopasowanie. Kask pozwala na idealne dopasowanie do Twojej głowy. Kołyska tylna: cztery punkty regulacji przesuwają kołyskę w górę lub w dół głowy, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie.


Do kasku dołączone są dwa zestawy poduszek policzkowych – wstępnie zainstalowany zestaw cienkich podkładek i opcjonalny zestaw grubych podkładek zapewniających lepsze dopasowanie.

Więcej informacji
Kolor czarny
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask FOX Proframe RS czarny
Search engine powered by ElasticSuite