Facebook Pixel

Darmowa dostawa powyżej 400 zł!

Kask FOX Proframe RS M Black Camo

Dodaj do listy życzeń

Notify me when this product is available:

Brak w magazynie
Kod produktu
29865_247_M

Bezpieczne szybkie płatności

FOX Proframe RS najbardziej zaawansowany kask full face. Jest jeszcze bardziej przewiewny od poprzednika. System BOA® zapewnia najlepsze w swojej klasie dopasowanie i bezpieczeństwo, a regulowany daszek umożliwia zamontowanie kamery czy odłożenie gogli. Kask Fox Proframe RS ma nowy bardziej racingowy design.

    Kask FOX Proframe Pro RS cechuje wysoka oddychalność dobrze znanego modelu Proframe i przenosi go na wyższy poziom bezpieczeństwa i wydajności. Wyposażony w całkowicie nowy system ochrony Mips® Integra Split, który łączy piankę o podwójnej gęstości – do uderzeń z dużą i małą prędkością – oraz warstwę o niskim współczynniku tarcia między dwiema warstwami, zaprojektowaną w celu zmniejszenia sił obrotowych podczas zderzenia, które w przeciwnym razie byłyby przenoszone na mózg.

   Zaprojektowany, aby zaspokoić potrzeby rowerzystów all-mountain i zawodników enduro, zwiększona wentylacja i zmniejszony kontakt z powierzchnią kasku zapewniają chłód podczas długich przejażdżek i podjazdów, podczas gdy wyściółka Ionic+ i antybakteryjna oraz wielowymiarowe poduszki policzkowe zapewniają optymalny komfort i dopasowanie. Zaktualizowany system dopasowania BOA® oferuje mikroregulację, zapewniając najlepsze w swojej klasie dopasowanie i bezpieczeństwo. Pasek podbródkowy wykorzystuje system zapięcia magnetycznego Fidlock® do łatwego otwierania i zamykania, nawet w rękawiczkach.

    3-pozycyjny, regulowany daszek ze śrubą blokującą jest kompatybilny z goglami. Ci, którzy chcą uchwycić każdy słodki bieg, docenią zdejmowane mocowanie GoPro pod osłoną przeciwsłoneczną w kasku rowerowym Fox Proframe RS.


Bezpieczeństwo:

  • System dopasowania BOA® zapewniający najlepsze w swojej klasie dopasowanie i bezpieczeństwo
  • System ochrony przed uderzeniami MIPS™ Integra łączy wkładkę EPP z EPS
  • i ma na celu zmniejszenie sił obrotowych podczas zderzenia
  • Zamknięcie magnetyczne Fidlock®
  • Zwiększona wentylacja i zmniejszony obszar kontaktu powierzchni poprawiają chłodzenie
  • antybakteryjna wyściółka Ionic+ i poduszeczki policzkowe dla optymalnego dopasowania
  • 3-pozycyjny regulowany daszek kompatybilny z goglami
  • Zdejmowane mocowanie GoPro pod daszkiem w zestawie

Model występuje w trzech rozmiarachS – 51-55 cm  , M – 55-59 cm  , L – 59-63 cm 


Pokrętło BOA® posiada 52 mikroregulacje.  Działanie: kręcenie przeciwnie do ruchu wskazówek zegara, aby poluzować, zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zacisnąć – system pozwala na precyzyjne dopasowanie. Kask pozwala na idealne dopasowanie do Twojej głowy. Kołyska tylna: cztery punkty regulacji przesuwają kołyskę w górę lub w dół głowy, aby zapewnić jak najlepsze dopasowanie.


Do kasku dołączone są dwa zestawy poduszek policzkowych – wstępnie zainstalowany zestaw cienkich podkładek i opcjonalny zestaw grubych podkładek zapewniających lepsze dopasowanie.

Więcej informacji
Producent FOX Racing
Kolor camo
Ean 191972676185
Rozmiar M
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kask FOX Proframe RS M Black Camo
Search engine powered by ElasticSuite